Konfirmohet mungesa e Goretzkas ndaj Francës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Drejtori i Gjermanisë, Oliver Bierhoff ka thënë se Leon Goretzka i Bayern Muenchenit do të jetë jashtë listës së përfaqësueses për ndeshjen hapëse ndaj Francës.

“Ai është i gatshëm të stërvitet me ekipin. Ai është jashtë diskutimit për ndeshjen e parë, por ai është një lojtar tepër i rëndësishëm dhe unë jam i bindur që ai do…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy