Kosova arrin në Sllovaki për ndeshjet e tjera të “EuroVolley2021”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përfaqësuesja e Kosovës në volejboll te femrat ka arritur në Sllovaki.

Kosova në Nitra të Sllovakisë do t’i zhvillojë ndeshjet tjera të kualifikimeve për “EuroVolley 2021”.

Evropiani për volejbolliste do të mbahet prej 18 gushtit deri më 4 shtator në katër shtete, Serbi, Bullgari, Kroaci dhe Rumani.

Kosova aktualisht është në vendin e fundit në Grupin D. Ka pësuar…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy