Kosova përballë Shqipërisë në Evropian

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Karateistët e Kosovës do të kenë përballje kundër atyre të Shqipërisë në kampionatin Evropian që po mbahet në Poreç të Kroacisë, në konkurrencë ekipore.

Përballja e Kosovës dhe Shqipërisë do t’i takojë raundit të parë.

Kosova në Evropian ka udhëtuar me 14 karateistë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy