Kush e fiton Euro 2024? Habit Dijonis Biba në “EURO CAP NIGHTS”: Kina!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kush e fiton Euro 2024? Habit Dijonis Biba në “EURO CAP NIGHTS”: Kina!

Ka nisur maratona e emisionit “EURO CAP NIGHTS” në Vizion Plus dhe Tring, i moderuar nga Vilma Masha dhe Hans Zuna.

Ky emision sportiv do të jetë prezent çdo mbrëmje në orën 23:00 në ekranet tuaja, për të sjellë komente, analiza dhe të gjitha rezultatet dhe golat e ndeshjeve të kampionatit europian.

I pranishëm në mbrëmjen hapëse të këtij show sportiv ishte kampioni i Ferma VIP, Dijonis Biba. Ashtu si në Ferma VIP edhe në “EURO CAP NIGHTS”, nuk kanë munguar batutat e Dijonisit.

I pyetur nga moderatorët se kush mendon se do ta fitojë këtë kampionat europian, Dijonisi tha se shpresonte ta fitojë Kina, përgjigje e cila solli të qeshura në studio.

Advertisement

Ndërsa shtoi se edhe spe nuk e ndjek shumë futbollin, sheh Francën si favorite.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy