Lewandowski i shumëkërkuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Robert Lewandowski mund të largohet nga Bayern Munichu. Mediat angleze kanë raportuar se sulmuesi polak është në kërkim të një aventure të re.

Forma e mirë e 32-vjeçarit ka bërë që shumë klubet të interesohen për të.

Barcelona, Chelsea dhe Paris Saint-Germain janë ekipet që po kërkojnë t’i sigurojnë shërbimet e Lewandowskit.

Krerët e klubit të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy