Lingardi kërkohet nga Interi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jesse Lingard është duke u kërkuar nga Interi, raporton “Mirror”.

Sulmuesi anësor i Manchester Unitedit është paraqitur shumë pak këtë stinor dhe pritet të largohet në këtë afat kalimtar. Interi është i gatshëm ta transferojë Lingardin, në rast se arrin ta shesë Christian Eriksenin.

Lingard 28-vjeçar ka kontratë me Unitedin deri në verën e vitit 2022.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy