Liverpooli favorit për Ramseyn

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori Aaron Ramsey pritet që të rikthehet në Premier League pas dy sezoneve në Serie A, te skuadra e Juventusit.

Mediumet italiane kanë njoftuar të enjten se Liverpooli është favorit për transferimin e Ramseyt gjatë kësaj vere. Mësohet se Liverpooli ka arritur marrëveshje në parim me Ramseyn dhe Juventusin pasi mesfushori uellsian ka kërkuar largimin.

Për kartonin e Ramseyt, Liverpooli do të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy