Liverpooli ofron 30 milionë euro për Thiagon

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Liverpooli ka bërë ofertë prej 30 milionë euro për transferimin e mesfushorit të Bayern Muenchenit, Thiago Alcantara, shkruan “Goal”.

Liverpooli është duke insistuar në transferimin e reprezentuesit të Spanjës. Raportohet se Bayerni pritet ta pranojë ofertën dhe se transferimi mund të realizohet shpejtë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy