Liverpooli pas Militaos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Liverpooli dëshiron të përforcohet me një mbrojtës. Mediat spanjolle të martën kanë bërë të ditur se klubi anglez është duke e monitoruar situatën e Eder Militaos.

Mbrojtësi brazilian nuk është i kënaqur me minutazhën te klubi madrilen dhe mund të largohet.

Këtë sezon braziliani ka luajtur në vetëm katër ndeshje në La Liga.

Liverpooli është i gatshëm të dërgojë ofertë mbi 40 milionë euro.

Advertisement

23-vjeçari ka kontratë me madrilenët deri në vitin 2025.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy