Llapi dhe Feronikeli sigurojnë mbijetesën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Llapi dhe Feronikeli kanë luajtur baras 1:1 në xhiron e fundit të Superligë së Kosovës në futboll.

Me këtë barazim të dyja skuadrat sigurojnë qëndrimin në elitën e futbollit kosovar edhe për sezonin tjetër.

Të dielën në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e shënuar nga Kastriot Selmani në…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy