Llapi në epërsi ndaj Arbërisë pas pjesës së parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Llapi është duke e mposhtur me rezultat të ngushtë 2:1 skuadrën e Arbërisë, në kuadër të xhiros së 26-të të Superligës së Kosovës.

Skuadra e Tahir Batatinës është në epërsi falë moskujdesit nga ana e lojtarëve kundërshtarë, që shënuan tre herë këtë takim, dy herë në portën e vet dhe një aty ku duhet.

Bruno Arrabal dhe Kreshnik Bahtiri shënuan autogol, ndërsa Marclei realizoi aty ku duhet, për rezultatin përfundimtar të pjesës së parë 2:1.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy