Llapi përgatitet për Evropë, transferon sulmuesin e Vushtrrisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kapiteni i Vushtrrisë, Drilon Fazliu, i është bashkuar Llapit. Sulmuesi 20-vjeçar ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me Llapin dhe përforcon radhët e skuadrës në prag të ndeshjeve ndërkombëtare.

Drilon Fazliu, përveç pozitës së sulmuesit të qendrës, ai mund të luajë edhe si sulmues i krahut të majtë dhe të djathtë.

Në edicionin e fundit, Fazliu kishte…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy