Llapi prezanton edhe një përforcim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klubi i Superligës së Kosovës, Llapi ka prezantuar mbrojtësin e ri shqiptar të lindur në Londër, Dion Miftari.

Miftari 19-vjeçar së fundi ishte pjesë e klubit NK Brezice 1919 në Slloveni.

“Dion Miftari bashkohet me Llapin! Mbrojtësi i majtë i lindur në Londër më 09.08.2001, i gjatë 1.78 m, bashkohet edhe zyrtarisht me Llapin për garat evropiane dhe edicionin e ri. Ai së fundmi ishte…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy