Mahrez drejt La Ligas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi i krahut, algjeriani Riyad Mahrez po planifikon të largohet nga Manchester City këtë verë për t’u transferuar në Spanjë, me skuadrën e Real Madridit që kanë shprehur interesim për transferimin e tij. Mediumet britanike kanë njoftuar të premten se Mahrez është tunduar nga oferta e Real Madridi dhe ka kërkuar largimin nga City, ekip me të cilin ka kontratë deri në vitin 2023.

Mahrez ka…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy