Manaj realizon “hat-trick” për Barcelonën në miqësore

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Reprezentuesi i Shqipërisë, Rey Manaj, ka realizuar tre gola sot në fitoren 4:0 të Barcelonës në ndeshjen miqësore ndaj Gimnasticut.

Manaj u grumbullua me ekipin e parë të Barcelonës. Ai të tre golat i realizoi në pjesën e dytë, në minutat 60, 86 dhe 90.

Golin e tretë e realizoi nga penalltia.

Manaj stinorin e kaluar luajti për Barcelonën B.

Advertisement

<iframe width="1237"…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy