Maqedonia fton gjashtë shqiptarë për “Euro 2020”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Maqedonisë së Veriut, Igor Angelovski, ka publikuar listën prej 26 futbollistëve për “Euro 2020”. Në listën e tij, Angelovski ka përfshirë gjashtë futbollistë shqiptarë.

Mbrojtësit Visar Musliu (Fehervar), Egzon Bejtullai (Shkëndija), Ezgjan Alisoki (Leeds United) dhe mesfushorët Enis Bardhi (Levante), Arijan Ademi (Dinamo) e Ferhan Hasani…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy