Maxhuni operohet me sukses

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lorik Maxhuni e ka përfunduar me sukses operimin në këmbë.

Maxhuni të premten gjatë ditës u lëndua rëndë pas ndërhyrjes nga Leorant Marmullaku në fundin e ndeshjes së barazhit.

Flamurtari u mposht në fund 2:1, ndërsa e humbi edhe njërin prej futbollistëve më të mirë në fushë dhe nuk dihet se sa mund ta lë atë jashtë fushave ky lëndim.

“Faleminderit dr….

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy