Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Kosovës e Guinesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pjesa e parë e ndeshjes miqësore ndërmjet Përfaqësueses së Kosovës dhe Guinesë që po zhvillohet në Antalia të Turqisë, ka përfunduar pa gola.

Gjatë 45 minutave të para nuk ka pasur shumë raste derisa Kosova nuk e ka rrezikuar asnjëherë portën e Guinesë. Ndërkohë, Guinea ka pasur rast të mirë shënimi në fund të pjesës së parë, por gardiani Visar…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy