Menaxheri i Lautaros takohet me Realin e Atleticon

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ylli argjentinas i Interit, sulmuesi Lautaro Martinez, e dëshiron kalimin në Spanjë. Një gjë e tillë edhe mund të ndodh, pasi gazeta spanjolle “Marca”, ka raportuar të shtunën se menaxheri i sulmuesit ka takuar zyrtarët e Real Madridit dhe Atletico Madridit për një kalim të mundshëm.

Përderisa Interi nuk dëshiron ta shesë atë, ata mund të shkojnë drejt një periudhe të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy