Messi ende nuk ka ndonjë ofertë për kontratë të re

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lionel Messi ende nuk ka marrë ndonjë ofertë për vazhdimin e kontratës, raporton të hënën “ESPN”.

Po ashtu “goal.com” ka mësuar se superylli argjentinas nuk do të marrë asnjë vendim për të ardhmen e tij deri në fund të sezonit, megjithëse interesimi për sulmuesin e krahut është goxha i madh nga Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy