Milani i cakton çmimin Leaos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi portugez Rafael Leao do të largohet nga skuadra e Milanit gjatë kësaj vere. Mediumet italiane kanë njoftuar të enjten se krerët e ekipit italian, tashmë e kanë nxjerrë në shitje Leaon që nuk bën pjesë në planet e trajnerit Stefano Pioli.

Për ta lënë të lirë portugezin, Milani po kërkon 25 milionë euro.

Leao është pjesë e Milanit prej vitit 2019 dhe me ekipin nga…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy