Milani me ofertë për De Paulin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Milanit edhe zyrtarisht ka bërë ofertë për transferimin e mesfushorit të Udineses, Rodrigo De Paul.

“Gazzetta dello Sport” ka raportuar të enjten se Milani i ka ofruar Udineses kartonin e mesfushorit norvegjez Jens Petter Hauge plus para për ta bindur në lirimin e De Paulit.

Argjentinasi De Paul do të largohet nga Udinese gjatë kësaj vere dhe ekipi italian po vlerëson kartonin e tij rreth 40 milionë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy