Misioni i Gjilanit për sezonin e ri: Të shkruajë historinë brenda dhe jashtë vendit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ismet Munishi nuk ia mohon të arriturat skuadrës së Gjilanit nën udhëheqjen e trajnerit Gentjan Mezani. Daljen në Evropë të Gjilanit si nënkampion i edicionit 2019/2020, trajneri Munishi e vlerëson sukses. Por ai thotë se Gjilani nuk e ka shfrytëzuar gjithë kapacitetin që ka, si organizativ ashtu edhe financiar për ta fituar titullin e kampionit në dy edicionet e fundit. E këtë thotë se do ta…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy