MKRS-ja zbulon prioritetet për sportin gjatë katër vjetëve të ardhshëm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

(KosovaPress) – Ministria për Kulturë, Rini dhe Sport (MKRS) e ka ndarë në katër pika programin e saj përmes së cilave synon zhvillimin dhe avancimin e sportit kosovar brenda mandatit katërvjeçar të Qeverisë së Republikës së Kosovës.

Zëvendësministrja e Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Daulina Osmani, në një intervistë për KosovaPress ka thënë se…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy