Momentet ikonike të kampionateve evropiane

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më në fund, pas një pritjeje më të gjatë për shkak të pandemisë së koronavirusit, Kampionati Evropian i futbollit është kthyer me edicionin e 16-të.

Është një turne që ka definuar karriera dhe ka thyer zemra me dramën që vetëm sa është rritur me zgjerimin e formatit gjatë vjetëve, nga formati fillestar me vetëm katër përfaqësuese në turneun final…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy