Muelleri e Hummelsi rikthehen te Gjermania për “Euro 2020”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi Thomas Mueller dhe qendërmbrojtësi Mat Hummels janë përfshirë në listën e përzgjedhësit të Përfaqësueses së Gjermanisë për “Euro 2020”.

Joachim Loew të mërkurën ka publikuar listën me 26 futbollistë për Kampionatin Evropian që nis muajin e ardhshëm.

Si Mueller ashtu edhe Hummels janë rikthyer te Gjermania pas dy vjetësh. Megjithatë, Loew…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy