Muriq me mbrojtjen më të rëndësishme të edicionit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arijanet Muriq ka qenë vendimtar të enjten pasdite te Willem II. Në kuadër të xhiros së parafundit të kampionatit holandez, Eredivisie, Willem II fitoi 4:1 në udhëtim ndaj Ado Den Haag.

Pas xhiros së 33-të, Willem II është në vend të 15-të me 28 pikë. Emmeni është i 16-ti me 27 pikë, ndërsa në dy pozitat e fundit janë VVV-Venlo me 23 pikë dhe Den Haag me 22…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy