Muriqi do të mbetet te Lazio

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi nuk do të largohet nga skuadra e Lazios gjatë kësaj vere. Sajti italian “Cittaceleste.it” ka shkruar të premten se drejtuesit e Lazios kanë vendosur që Muriqit t’ia japin edhe një rast për ta dëshmuar veten dhe do të llogaritin në të për sezonin e ardhshëm.

Thuhet se klubi italian ka vlerësuar angazhimin e Muriqit në ndeshje…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy