Ndeshja e mbetur Prishtina – Gjilani luhet të martën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndeshja e mbetur e xhiros së 26-të të Superligës së Kosovës në futboll në mes Prishtinës dhe Gjilanit është vendosur të zhvillohet të martën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Kjo ndeshje do të luhet nga ora 15:00, kanë njoftuar të dyja skuadrat. Prishtina është në vendin e tretë me 50 pikë, ndërsa një pozitë me poshtë është Gjilani me 36 pikë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy