Neymari thërret Ronaldon te PSG-ja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi brazilian Neymar, e ka ftuar Cristiano Ronaldon që t’i bashkohet te skuadra e Paris Saint-Germainit. Në një intervistë për mediumet franceze, Neymar ka pranuar se dëshiron që të luajë përkrah Ronaldos.

Ylli portugez është pjesë e Juventusit dhe ka gjasa të mëdha që të largohet në fund të këtij sezoni edhe pse ka kontratë deri në vitin 2022. PSG-ja është…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy