Not, Krasniqi i 73-ti, Kondirolli i 75-ti dhe me rekord për juniorë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Notarët kosovarë kanë vazhduar me rezultate të pritura në ditën e katërt të Evropianit për seniorë që po mbahet në Budapest të Hungarisë.

Të enjten garuan Arti Krasniqi, Olt Kondirolli e Jona Beqiri.

Arti e Olti garuan në 200 metra stil të lirë. Arti ishte i 73-ti me kohë 1:58.03 minuta, ndërs Olti i 75-ti me kohë 2:00.45 minuta.

Garën e përfunduan 76 notarë,…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy