Nuno Espirito Santo largohet nga Wolvesi në verë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Menaxheri portugez Nuno Espirito Santo do të largohet nga Wolvesi në fund të sezonit me marrëveshje të përbashkët.

Ish-portieri u largua nga Porto për të marrë drejtimin në ‘Ujqërve’ në vitin 2017 dhe fitoi titullin e Championship në sezonin e tij të parë.

Pasi përfundoi i shtati në Premier Ligë në dy sezonet e fundit, 47-vjeçari nënshkroi një zgjatje të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy