Pa gola në pjesën e parë të ndeshjes Atletico Madrid – Chelsea

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atletico Madridi dhe Chelsea po barazojnë pa gola pas pjesës së parë të ndeshjes së 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshja po luhet në Arena Nationala në Bukuresht të Rumanisë. Atletico është vendase, por për shkak të kufizimeve në udhëtimin nga Britania e Madhe për në Spanjë, ndeshjen e ka organizuar në Bukuresht. Spanja ka vënë kufizime për shkak të pandemisë.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy