Pacquiao kthehet në ring në muajin gusht

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Manny Pacquiao do të hyjë në ring për meçin e parë në boks për herën e parë në dy vjet. Ai do të përballet me kampionin e peshave të lehta WBC dhe IBF, Errol Spence Jr., në muajin gusht.

42-vjeçari nuk ka boksuar qëkur mposhti Keith Thurmanin në titullin WBA të peshave të lehta në korrik të vitit 2019-të.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë boksieri…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy