Peja ankohet se basketbollistët dhe stafi i saj janë sulmuar pas fundit të pjesës së parë ndaj Pontes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klubi i basketbollit Peja është ankuar se basketbollistët dhe stafi i saj janë sulmuar nga tifozët dhe një pjesë e stafit të ekipit kundërshtar Ponte Prizreni pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes së pestë të serisë finale të plejofit që po luhet në Prizren.

“Ngjarje të tmerrshme në përfundim të pjesës së parë! Derisa ekipi ishte…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy