Përballja e padëshiruar me Shqipërinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Karateistët e Kosovës dhe ata të Shqipërisë të enjten do të përballen ndërmjet vete në kampionatin Evropian, në konkurrencë ekipore, që po mbahet në Poreç të Kroacisë.

Por, te Kosova e shohin të padëshiruar përballjen me Shqipërinë. Është përzgjedhësi i Kosovës, Isak Curri që të mërkurën për KOHËN ka thënë se nuk…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy