Përfaqësueset zgjerohen në 26 lojtarë për “Euro 2020”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

UEFA ka njoftuar zyrtarisht se përfaqësueset pjesëmarrëse në “Euro 2020” do të zgjerohen nga 23 në 26 lojtarë, me një afat regjistrimi deri më 1 qershor.

“Euro 2022” nis më 11 qershor dhe përfaqësueset duhet të regjistrohen deri në dhjetë ditë para fillimit të garës.

UEFA ka njoftuar zyrtarisht skuadrat se mund të përfshijnë 26 lojtarë për…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy