Pritjet e Çoriqit për Evropë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kur portieri kroat Marijan Çoriq u prezantua te skuadra e Llapit në fillim të këtij viti, pritjet prej tij ishin të mëdha. Në njoftimin e Llapit, ndër të tjera, thuhej se portieri Çoriq do të ofrojë siguri më të madhe në portë dhe “skuadra do të ndihet më e qetë në ndeshjet e stinorit pranveror të Superligës dhe Kupës së Kosovës”.

Parashikimi i Llapit…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy