Probleme te Franca para ndeshjes me Gjermaninë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Te Përfaqësuesja e Francës kanë nisur problemet ende pa filluar Kampionati Evropian.

Mediat franceze kanë raportuar se dy sulmuesit Oliver Giroud dhe Kylian Mbappe kanë pasur një mosmarrëveshje, ku është dashur të ndërhyjë përzgjedhësi Dider Deschamps, për të qetësuar situatën.

Madje, trajneri thuhet se ka pasur një takim me të dy futbollistët ku është kërkuar…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy