PSG-ja i ofron kontratë Aurierit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Paris Saint-Germaini është duke menduar t’i ofrojë kontratë katërvjeçare mbrojtësit të Tottenhamit, Serge Aurier, raporton “Foot Mercato”.

Parisi ia kishte shitur Aurierin klubit anglez katër vjet më parë për 23 milionë funte, por tash është duke menduar ta rikthejë atë.

Aurier është në vitin e tij të fundit të kontratës me Tottehamin, dhe klubi londinez…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy