PSG-ja në negociata për vazhdim të kontratës së Zahuit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Paris Saint-Germaini ka nisur bisedimet për vazhdimin e kontratës së sulmuesit 18-vjeçar Nesta Zahui, shkruan “L’Equipe”.

Kontrata e tij skadon këtë verë dhe për shërbimet e tij janë duke u interesuar edhe Hoffenheimi, Schalke e Sevilla.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy