Ramosi nis bisedimet me Real Madridin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

E ardhmja e Sergio Ramosit, te Real Madridi vazhdon të mbetet temë e diskutimit.

Kapiteni i madrilenëve nuk ka vazhduar ende kontratën, pasi nuk është pajtuar me kushtet e ofruara nga klubi.

Mirëpo, sipas mediave spanjolle krerët e klubit kanë ndryshuar ofertën për Ramosin dhe kanë rinisur bisedimet.

Qendërmbrojtësi spanjoll është në vitin e fundit të kontratës me “Mbretërit”.

Advertisement

Për Ramosin interesim të vazhdueshëm kanë shprehur skuadra si Liverpooli, Manchester City, dhe Manchester Unitedi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy