Roma barazon me Interin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Roma ka barazuar 2:2 në shtëpi me Interin sot, në derbin e xhiros së 17-të të Series A të Italisë.

Lorenzo Pellegrini (17’) dhe Gianluca Mancini (86’) realizuan golat për Romën, ndërsa për Interin shënuan Martin Skriniar (56’) dhe Achraf Hakimi (63’).

Pas 17 xhirove kryeson Milani me 40 pikë, tri më tepër se Interi që zë vendin e dytë. Roma është e treta me 34 pikë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy