Rudigeri i pavendosur për të ardhmen e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Antonio Rudiger nuk ka vendosur ende për të ardhmen e tij. Mbrojtësi gjerman, që po shkëlqen këtë edicion me Chelsean, nuk ka vazhduar ende kontratën.

Londinezët thuhet se i kanë ofruar 28-vjeçarit kontratë dyvjeçare, por që nuk është pranuar ende.

Rudiger ka kontratë me Chelsean deri në vitin 2021. Për 28-vjeçarin interesim të vazhdueshëm kanë shprehur Juventusi dhe Roma.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy