Salihu për mediat në Kazakistan: Ishte thjesht një ndeshje futbolli, jo një luftë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Eroll Salihu, është ndarë tejet i zhgënjyer me vendimin për anulimin e ndeshjes miqësore ndërmjet Përfaqësueses së Kosovës dhe asaj të Kazakistanit. Për gazetën online kazake “SportsKZ”, Sahiu të mërkurën ka thënë se ishte thjesht një ndeshje futbolli, jo një luftë. Ai ka…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy