Salzburgu kërkon dhjetë milionë euro për Berishën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi kosovar, Mërgim Berisha, ka gjasa të mëdha që gjatë kësaj vere të largohet nga Salzburgu dhe ekipi austriak tashmë i ka caktuar çmimin.

“Salzburger Nachrichten” ka njoftuar të martën se Salzburgu për ta lënë të lirë Berishën në verë po kërkon dhjetë milionë euro dëmshpërblim.

Te Salzburgu janë të vetëdijshëm se interesim…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy