Shaqiri me dy asistime ndihmon Liverpoolin të fitojë në Kupë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me dy asistime, ylli shqiptar Xherdan Shaqiri, ka ndihmuar Liverpoolin të fitojë në rrethin e tretë të Kupës FA.

Skuadra e Jurgen Kloppit fitoi 4:1 ndaj Aston Villas, me Shaqirin që kontribuoi në dy golat e fundit, duke asistuar për Sadio Manen dhe Mohamed Salahun.

Mane e Wijnaldum realizuan dy golat e parë për Liverpoolin, teksa Louie Barry shënoi për VIllan.

https://streamwo.com/7f9c907d

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy