Shkupi mposhtet bindshëm nga Santa Clara

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shkupi është mposhtur me rezultat bindës 0:3 nga Santa Clara e Portugalisë në ndeshjen e parë të rrethit të dytë të Ligës së Conferencës.

Mysafirët morën një avantazh solid përpara ndeshjes kthyese që do të zhvillohet pas një jave.

Rwatubyaye (30’ autogol), Carvalho (49’) dhe Costinha (90’) ishin realizatorët e golave në këtë sfidë.

Shkupi…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy