Skandali i Armando Dukës, ironizon Braçe: Mos, si ja bëtë këtë që dolëm dhe të tretët në grup

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Skandali i Armando Dukës, ironizon Braçe: Mos, si ja bëtë këtë që dolëm dhe të tretët në grup

Deputeti Erion Braçe ka reaguar pas skandalit të Armando Dukës dhe FSHF-së të cilëve u janë bllokuar llogaritë bankare pas transaksioneve të dyshimta të parave të UEFA-s.

Në një postim në rrjetet sociale Braçe shkruan:

“MOOOOOOOS!

CFARE KA NDODHUR KESHTU?
C’ESHTE KJO GJEME?

Advertisement

DHE KUR, TANI QE DOLEM TE TRETET NE GRUP!

SI MUND TJA BENI KETE? SI?

PALE, THONI QE ESHTE DHE VETEM FILLIMI!”, shkruan Braçe. (TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy