Skënder Gega: Ajo që ndodhi në tribunë, më e rëndë se humbja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Skënder Gega: Ajo që ndodhi në tribunë, më e rëndë se humbja

Skënder Gega analizon paraqitjen e kuqezinjve ndaj Polonisë, ku evidenton gabimin te goli, por edhe te disa topa të humbur, megjithatë vë theksin te gjesti i shëmtuar i tifozërisë, që e teproi me hedhjen e sendeve.

“Skuadra luajti mirë dhe personalisht jam i kënaqur me atë që pashë në fushë, pavarësisht se në momentin e golit mund të bënim më mirë, pasi duhej ta kishim shmangur.

Ishte një mungesë vëmendjeje, ashtu siç gabuam edhe në humbjen e disa topave në gjysmëfushën tonë, megjithatë ajo që ndodhi në tribuna është më e rënda.

Nuk duhej të kishte ndodhur për asnjë arsye dhe më vjen keq që tani do të duhet të

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy